GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 10436347

nr 1043 6347

Kryddburkar

5+ 5, Gefle

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 juni 2016
kl 18:29:49

Gefle Porslinsfabrik AB